A je to tady. Po čase váhání do toho Jana práskla. Kufry jsou zbaleny, formality vyřízeny, letenka na stole – Jana míří do Londýna. Možná to zas tak velká změna nebude – londýnská mlha se přece jen od ostravského smogu moc neliší ;-)

Začít od základů v cizí zemi, to chce hodně odvahy a odhodlání. Ale nemám strach, že by to nezvládla. Už na prvním tréninku jsem si řekl: “Pane jo – v tak malém těle, tak velké kokju!” Takže pozor Londýne – Jana jede!

Tož hodně štěstí Jani, a pokud se ti bude škytat, nediv se. To na tebe vzpomínáme. Jo – a až si tam založíš dojo, určitě nás pozvi!

Jeden komentář k “Tak už nám Janka mává”

  • Jana D:

    Teda, to som sa ani nenazdala, že zo mňa raz bude taká významná udalosť, že to dopracujem až do rubriky Kronika. Ale stále lepšie ako nekrológ ;-)
    Tomáši, kiež by si mal pravdu, že “kufre zbalené, formality vybavené, letenka na stole…” To ma všetko ešte len čaká! A keď spomínaš tú londýnsku hmlu – keď tak o tom teraz uvažujem, na tú som úplne zabudla, ja neznášam hmlu, neviem veru, či si to ešte nerozmyslím!
    Kým si ja založím vlastné dojo určite nečakajte, to by sa mohlo stať, že to nebude tak skoro, pravdepodobne aj nikdy. Pozvaní ste už teraz! (Ale nie hneď budúci týždeň, prosím, to by sa mohlo stať, že ma do toho Londýna predbehnete.)
    Ďakujem všetkým, ďakujem za všetko… budete mi naozaj veľmi chýbať!

Napsat komentář

Rubriky
Starší články
Návštěvnost
Dnes: 222
Od 11/2010: 3281
Návštěvníci online: 3