Moderní koupelna

Pocit čistoty docílíte tak, že prostě budete koupelnu pravidelně uklízet a vše co je v ní čistit. Není to žádná dřina, pokud to činíte pravidelně. Použijte moderní přípravky, například ty, které brání „práci“ vodního kamene, což je v této místnosti nepřítel číslo jedna. Nebudete-li například pravidelně utírat a udržovat vodovodní kohoutek, uvidíte, co s ním po delší době vodní kámen dokáže udělat. Totéž, co se sprchovou hlavicí, která po nějaké době stříká (pokud ještě vůbec) na všechny strany s výjimkou té, kam chcete, aby voda stříkala.Moderní vana
Jistě, lze zakoupit novou nestojí to majlant, ale věřte že je to zbytečné. Hlavice není nijak porouchaná, ale jen na ní zapracoval výše popsaný nepřítel. Není třeba kupovat speciální prostředky, ale postačí ji přes noc namočit do octa. Druhý den ráno popadněte kartáč, postačí starší kartáček na zuby, dírky jím vyčistěte a sprcha poteče jako dříve.
Vůni dosáhneme všelijakými způsoby. Například tak, že tam každých deset minut naklušeme se sprejem v ruce. Jenže to asi bude kapánek časově náročné. Možná tedy naleznete inspiraci zde https://www.skvelydomov.cz/koupelna/, nebo, pokud ne zkuste zásuvkový vonící aparátek. Nebo stromeček do auta, takový ten navoněný kousek papíru, nebo co to vlastně je.
Také se dá použít mini sprej, který je upevněn na zdi a hned po vstupu jej zmáčknete. Nevýhoda? Pokud o tom návštěv neví a nezmáčkne, neucítí nic. Proto, kdo je šikovný, může si udělat „hejblátko“ které na tento aparátek zatlačí, když se otevřou dveře. Jednoduché, primitivní, vysoce účinně a hlavně levné.Tmavá koupelna
Tak to byly jen dvě drobnosti, které patří k moderní a hezké koupelně. Samozřejmě, že je třeba ji mít i moderně vybavenou, otřískaná vana a polo rozbité umyvadlo dobrý dojem nedělají. Příklady moderního vybavení můžete vidět na přiložených fotografiích. Na jedné z nich vidíme, že i tmavé odstíny přicházejí do módy. Ovšem výběr je jen na vás.